У США "кухарю Путіна" висунули звинувачення щодо втручання у вибори президента

Новини світу / новини
1 260
0
У США "кухарю Путіна" висунули звинувачення щодо втручання у вибори президента

13 громадянам Росії пред'явлено звинувачення у справі про російське втручання у вибори президента США, серед них - наближена до президента РФ особа Євген Пригожин ("кухар Путіна").

Про це повідомляється на сайті Міністерства юстиції США.

Пригожин організував так звану "фабрику тролів", на базі якої виник цілий медіахолдинг. Сама "фабрика", відома під назвою "Агентство інтернет-досліджень", також зазначена серед відповідачів. Також у списку дві компанії з групи "Конкорд" Пригожина.

Обвинувачення пред'явлено й керівнику іноземного відділу "фабрики тролів" Джейхуну Асланову (на прізвисько Джей-Зі). Інші обвинувачені теж пов'язані з "Агентством інтернет-досліджень".

Кримінальну справу за втручання Росії у вибори президента США розслідує команда спецпрокурора Роберта Мюллера.

Нагадаємо, що Пригожин став мультимільйонером після того, як одного разу в 2001 році він прислуговував Путіну у своєму ресторані і сподобався йому. За 15 років після цього звичайний ресторатор пройшов шлях від організації статусних обідів до сервірування церемонії інавгурації Путіна і багатомільярдних підрядів на харчування співробітників МНС, московських школярів і військових.

Компанії, пов'язані з Пригожиним, за останні 5 років отримали в Росії державні підряди на суму понад 200 млрд рублів (понад 3 млрд доларів).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм