Влада Китаю повністю розблокувала соціальну мережу Вконтакте, яка належить Mail.ru Group, на території країни.
Про це повідомили в компанії, передає Коммерсант.
Тепер в країні доступні web і мобільні версії сайту, а також застосунки для смартфонів.
ВКонтакте повідомили, що компанія дотримується законів країн, в яких працює соцмережа. "Для цього використовується гібридний метод модерації, реагування на скарги користувачів і громадських працівників, внутрішня проактивна модерація, а також реагування на сигнали державних регуляторів", - йдеться в повідомленні.
При цьому, представники соцмережі не розкривають дані про розмір аудиторії в регіоні.
Китай обмежив доступ до ВКонтакте на початку 2016 року. Мобільна версія соцмережі була недоступна в Пекіні, Шеньчжені і деяких інших регіонах КНР.
У вересні 2017 року влада Китаї блокувала месенджер WhatsApp.
Нагадаємо, що в січні 2018 року Міністерство торгівлі США внесло російську соціальну мережу ВКонтакте (VKontakte), до списку найбільших піратських ресурсів.
Зазначимо, що у травні 2017 року президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).
У списку санкцій тисячі двісті двадцять вісім фізичних осіб і 468 юридичних осіб.
Санкції торкнулися російських соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.
Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram