США включили 10 країн до списку порушників релігійних свобод

Новини світу / новини
827
0
США включили 10 країн до списку порушників релігійних свобод

Сполучені Штати 4 січня оприлюднили список із 10 країн, які "викликають особливу стурбованість" у зв’язку з порушеннями свободи совісті та придушенням релігійних свобод.

"Захист релігійної свободи є життєво важливим для миру, стабільності та процвітання. Ми визнаємо, що кілька названих країн працюють над поліпшенням стану зі свободою віросповідань; ми вітаємо ці ініціативи та чекаємо на продовження діалогу", – ідеться в повідомленні на сайті Держдепартаменту.

У списку фігурують ті ж країни, які були названі порушниками релігійних свобод у 2017 році – Іран, Китай, Північна Корея, М’янма, Еритрея, Судан і Саудівська Аравія. Також серед порушників вказані три пострадянські держави Центральної Азії – Таджикистан, Туркменистан та Узбекистан.

Окремо відзначений Пакистан – у Вашингтоні побоюються "серйозних порушень релігійних свобод" у цій країні.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують