Американські вчені винайшли альтернативу уколам інсуліну

Новини світу / новини / Життя
1 775
0
Американські вчені винайшли альтернативу уколам інсуліну

Дослідники розробили метод, який дає пацієнтам дозу інсуліну без жодних ін’єкцій.

Новий винахід використовує природну речовину, отриману з бурих водоростей, та забезпечує організм інсуліном без необхідності робити щоденні ін’єкції, – інформує ZIK із посиланням на International Business Times.

Дослідники National Institute of Biomedical Imaging and Bioengineering розробили інноваційну біохімічну формулу мінералізованих сполук, які регулюють рівень цукру у крові протягом декількох днів.

Досліди, проведені на мишах, показали, що пластир біохімічно сформований з розчинних мікроголок і може автоматичного впливати на рівень глюкози.

Пластир складається з матеріалу під назвою альгінат, отриманого з бурих водоростей. Разом з іншими інсуліностимулюючими речовинами за допомогою мікроголок він потрапляє в організм пацієнта.

Вчені помістили альгінат разом з екзендіном-4 та глюкозооксидазою на один пластир. Ці сполуки взаємодіють із кров’ю та викликають секрецію інсуліну. Кожна з них поєднується з фосфатною мінеральною часткою, яка стабілізує сполуку, поки вона не стане потрібною.

Згідно з повідомленнями, коли цукор у крові підвищується за межі допустимого рівня, він спричиняє реакцію фосфату міді та глюкозооксидази всередині пластиру, що викликає невелику кислотність. Це змушує фосфат кальцію вивільнити певну частину ексендіну-4 та привести у норму рівень цукру.

Отже, коли рівень глюкози в організмі зростає, у пластирі спрацьовує вивільнення ексендіну-4, що спричиняє сплеск інсуліну в організмі та врегулювання рівня глюкози у крові. Коли її рівень вертається до норми, випуск екзендіну-4 припиняється.

Дослідники продемонстрували, що на півдюймовому пластирі міститься достатня кількість лікарського засобу для контролю за рівнем цукру у крові мишей протягом тижня.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Потепління до +23. Синоптики повідомили, коли найтепліший день в Україні та де очікуються дощі протягом тижня
17 073
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
8 199
Два заклади з Буковини потрапили до 100 найкращих шкіл України для сфери ІТ
6 514
У Чернівцях з'явилися нові очільники комунальних підприємств
5 654
У селі під Чернівцями молодого чоловіка вбило струмом
5 066
У Чернівцях на Калинівському ринку чоловік вдарив ножем іншого
4 051
"Без дротів і виглядає гарною": мер розповів, коли планують закінчити вулицю Заньковецької
3 284
Які підприємства на Буковині визначають критично важливими: оновили критерії
3 135
Махінації на мільйон: на Буковині судитимуть сільського голову, який наживався на бюджеті громади
2 855
Понад пів року вважався безвісти зниклим: у Чернівцях попрощаються із солдатом Сергієм Шутовським
1 910


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.