У наступному році ЄС планує розселити 10 тисяч лівійських мігрантів

Новини світу / новини
1 496
0
У наступному році ЄС планує розселити 10 тисяч лівійських мігрантів

Впродовж 2018 року Європейський союз (ЄС) планує розселити до 10 тисяч мігрантів із Лівії, котрі перебувають у таборах для біженців та центрах утримання під вартою.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ Італії, передає The Local.

Зазначається, що ця ініціатива буде частиною спроби країн ЄС розглянути погіршення умов у Лівії, де тисячі людей перебувають в полоні "у нелюдських умовах". "У 2018 році до 10 тисяч біженців зможуть потрапити до Європи без ризику, через гуманітарні коридори", - сказав міністр внутрішніх справ Італії Марко Мінніті.

Таке оголошення міністр зробив після того, як група з 162 біженців з Еритреї, Ефіопії, Сомалі та Ємену була евакуйована з Лівії і прибула військовим літаком в Рим у п'ятницю, 22 грудня.

У складі групи були самотні жінки, діти без супроводу дорослих, інваліди. Ця група стала першою, що прибула в Європу по лінії Агентства ООН у справах біженців.

Нагадаємо, як усередині грудня заявила верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні, до лютого 2018 року Європейський союз планує повернути в рідні країни 15 тис. біженців, які перебувають в Лівії і прагнуть переправитися в Європу.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
9 662
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 112
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 076
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
5 866
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 229
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
4 688
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
3 906
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
3 092
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
2 869
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
2 480


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.