Японський стартап зібрав $90 мільйонів для польоту на Місяць

Новини світу / новини
1 388
0
Японський стартап зібрав $90 мільйонів для польоту на Місяць

Стартап Ispace Inc. повідомив, що він зібрав $90 млн інвестицій і планує запустити космічний корабель на місячну орбіту до 2019 року.

Такий обсяг інвестицій - рекорд для японських стартапів. А, за словами представників Ispace, це ще й світовий рекорд для аерокосмічних стартапів, пише Space.com.

"За допомогою цього фінансування, Ispace почне розробку місячного посадкового модуля для створення гнучкої і регулярної місячної транспортної системи, а також буде вести розвідку і розробку місячної поверхні за допомогою мікророботів", - сказав засновник і генеральний директор компанії Такеші Хакамада.

У 2020 році стартап планує посадити свій корабель на поверхню Місяця. Посадковий модуль буде здатний перевозити близько 30 кг корисного навантаження, в тому числі всюдиходи.

А з 2021 року Ispace хоче почати експедицію з пошуку води. З неї можна буде отримати водневе паливо, за допомогою якого вийде підтримувати місячні поселення.

Метою Ispace є забезпечення регулярних і доступних транспортних послуг на Місяці, які, в свою чергу, можуть допомогти людству використовувати місячні ресурси і встановити постійне поселення на супутнику. До 2040 року, як прогнозують представники Ispace, 1000 людей будуть жити на Місяці, і 10000 людей будуть відвідувати супутник щороку.

Ispace - не єдина компанія, яка хоче допомогти людству закріпитися на Місяці. Наприклад, Moon Express планує побудувати кілька роботизованих апаратів, здатних приземлятися на поверхню Місяця і збирати зразки місячного ґрунту. Space X збирається до 2018 року відправити в космос перших туристів, космічний апарат з ними повинен буде облетіти орбіту супутника.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують