Сніговий шторм накрив Британію

Новини світу / новини
1 747
0
Сніговий шторм накрив Британію

Шторм "Керолайн" обрушився на Британію учора, засипавши її снігом. Очікується, за п'ятницю випаде понад 20 см опадів. Стихія вируватиме протягом трьох днів, передає слова метеорологів Daily Mail.

Пориви штормового вітру становитимуть близько 145 км/год, пише ГазетаУА. Метеорологи попереджають про небезпеку для здоров'я. "Жовтогарячий" рівень небезпеки визначено для північної Шотландії, інші частини країни попереджені про "жовтий" рівень загрози. Тисячі будинків залишилися без світла. Ураган спричинив транспортний колапс, паралізувавши дорожне, залізничне та повітряне сполучення.

З'явилося повідомлення про першого загиблого. Ним став чоловік, котрий вирішив спуститися по штормовій річці на байдарці разом з 7 друзями. Чоловік врізався в повалене вітром дерево. Подія сталася в графстві Девон, Південно-західна Англія.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Потепління до +23. Синоптики повідомили, коли найтепліший день в Україні та де очікуються дощі протягом тижня
17 561
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
9 537
У Чернівцях з'явилися нові очільники комунальних підприємств
5 879
У селі під Чернівцями молодого чоловіка вбило струмом
5 222
У Чернівцях на Калинівському ринку чоловік вдарив ножем іншого
4 096
"Без дротів і виглядає гарною": мер розповів, коли планують закінчити вулицю Заньковецької
3 289
Які підприємства на Буковині визначають критично важливими: оновили критерії
3 282
Махінації на мільйон: на Буковині судитимуть сільського голову, який наживався на бюджеті громади
2 878
Понад пів року вважався безвісти зниклим: у Чернівцях попрощаються із солдатом Сергієм Шутовським
2 012
Що ніколи не слід вмикати у подовжувач, а можна лише в розетку
1 903


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.