У Росії заявили, що позбавлені олімпійських медалей спортсмени не будуть їх повертати

Новини світу / новини
1 488
0
У Росії заявили, що позбавлені олімпійських медалей спортсмени не будуть їх повертати

Міністерство спорту Російської Федерації заявляє, що лижники і бобслеїсти, відсторонені від Олімпіад і позбавлені нагород за ОІ-2014, не мають наміру повертати медалі і проситимуть Міжнародний спортивний суд у Лозанні розглянути їхні позови до Олімпіади-2018.

Про це повідомляє "Интерфакс" з посиланням на прес-службу Мінспорту РФ.

"Федерація бобслею Росії і Федерація лижних гонок Росії готові подати апеляції в CAS і проситимуть про прискорений розгляд позовів, щоби встигнути до Олімпійських ігор", - ідеться в повідомленні.

У прес-службі заявили, що відсторонені спортсмени "не мають наміру віддавати медалі і будуть судитися".

"Мінспорту надає і надаватиме всебічну підтримку всім спортсменам, які були дискваліфіковані рішенням комісії МОК", - наголошено в повідомленні.

ОІ-2018 у Пхенчхані пройдуть з 9-го по 25 лютого наступного року.

Нагадаємо, російських спортсменів почали дискваліфіковувати після публікації доповіді Річарда Макларена про масове використання допінгу в Росії. У розслідуванні йшлося, що близько тисячі російських спортсменів систематично порушували антидопінгові правила в період з 2012-го по 2014 рік. За даними Макларена, "брудні" допінг-проби збірної Росії підміняли на "чисті" за участю міністерства спорту і за активного сприяння ФСБ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Як йогурт впливає на ваш організм та чи можна його їсти щодня
01:45
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 8 секунд знайти цифру 508
01:30
Його легко знайти в магазині. Тренер назвав найкорисніший хліб для здоров'я
01:15
Як часто насправді потрібно прати банні рушники: всі роблять цю помилку
01:00
Сюжет - неймовірний. П'ять крутих фільмів на вечір, які дійсно цікаво дивитися
00:45
Чому корисно пити чай із кориці: названо сім цілющих властивостей цього напою
00:30
Без хлору і за лічені секунди: як ефективно знищити цвіль у ванній
00:15
Шість продуктів, які крадуть роки вашого життя

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
21 329
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
7 324
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 628
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 466
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 416
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 279
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 212
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 662
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
2 950
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
2 803

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм