Названо "найрозумніше" місто світу

Новини світу / новини
2 101
0
Названо "найрозумніше" місто світу

"Найрозумнішим" містом світу у 2017 році названо столицю Данії Копенгаген. Такими є результати дослідження, проведеною шведською IT-компанєю EasyPark, яка дослідила 500 міст світу та назвала найбільш "розумні" з них, передає УНН з посиланням на дослідження.

Ключовими критеріями, яким має відповідати розумне місто, дослідники назвали доступ до 4G, кількість точок доступу Wi-Fi та високий рівень використання смартфонів. Рух транспорту та мобільність мають бути забезпечені зі застосуванням сучасних знань і технологій. Окрім того, розумне місто має зосереджуватись на екологічно чистих джерелах енергії та проектах.

За цими критеріями було проаналізовано більше 500 міст, з яких сотню лідерів допомагали визначити понад 20 тисяч журналістів в галузі урбаністики та розвитку інформаційних технологій.

Друге і третє місце в рейтингу посіли Сінгапур і Стокгольм відповідно. Решту місць в десятці "найрозумніших" міст планети зайняли Цюрих, Бостон, Токіо, Сан-Франциско, Амстердам, Женева та Мельбурн. Лондон опинився на 17-му місці, а Париж — на 19-му. У Німеччині найбільш "розумним" було названо Берлін, який посів 13-те місце у світовому рейтингу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
11 364
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
5 076
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 735
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
3 008
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 802
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 682
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 675
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 617
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 395
Служив від 18 років: що відомо про загиблого воїна з Буковини Максима Костюка
1 916


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.