Кадиров вимагає поховати Леніна

Новини світу / новини
896
0
Кадиров вимагає поховати Леніна

Голова російського регіону Чечні Рамзан Кадиров закликав поховати тіло Володимира Леніна.

Про це він написав в своєму Telegram, передає "Радіо свобода".

"Досить витріщатися на труп", - так Кадиров прокоментував слова голови Ради Росії Валентини Матвієнко про можливий референдум щодо поховання Леніна.

За його словами, неправильно, що в самому серці Росії, на Красній площі, стоїть труна з мертвою людиною".

"Над тілом Леніна трудиться цілий науково-дослідний інститут. Біля його тіла чергує цілодобова охорона", - додав Кадиров.

Президент Росії Володимир Путін у 2016 році виступав проти поховання Леніна. Він закликав "підходити до цього питання акуратно, щоб не внести розкол в суспільство".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим