У Канаді відбулися сутички між антифашистами і противниками Трюдо

Новини світу / новини
923
0
У Канаді відбулися сутички між антифашистами і противниками Трюдо

У суботу, 21 жовтня, у столиці Канади Торонто відбулися зіткнення між протестувальниками проти політики прем'єр-міністра країни Джастіна Трюдо й активістами-антифашистами.

Під час сутичок четверо людей затримано поліцією, повідомив телеканал CTV News.

Зазначається, що одна жінка отримала поранення. Крім того, скоєно напад на офіцера поліції.

За даними організаторів демонстрації, активісти вийшли висловити протест проти податкової політики уряду Трюдо і спрямування бюджетних витрат.

Зокрема, демонстранти незгодні з багатомільйонною компенсацією канадцеві пакистанського походження Омару Хадру, якого раніше утримували в американській в'язниці Гуантанамо за вбивство військовослужбовця армії США в Афганістані.

Під час протестів демонстранти зіткнулися з антифашистськими активістами, які звинувачували перших в ультраправих поглядах і расизмі.

Як пише видання, поліція розвела дві групи людей, одна частина яких викрикувала антирасистські, а інша - антиісламські гасла. Противники демонстрантів тримали в руках символи миру і любові.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим