КНДР обіцяє завдати США "болю і страждання"

Новини світу / новини
1 665
0
КНДР обіцяє завдати США "болю і страждання"

МЗС Північної Кореї заявило про готовність завдати "болю і страждання" США у відповідь на посилення санкцій.

Про це повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

"Заходи, до яких вдасться КНДР, призведуть до сильного болю і страждань, які США коли-небудь переживали за свою історію", - йдеться в заяві.

"Санкції і рекет США в спробах повністю знищити суверенітет і право на існування КНДР досягли вкрай безвідповідальною фази", - наголошується в тексті.

Влада Північної Кореї попередила, що країна "розробила та вдосконалила суперпотужну термоядерну зброю з метою стримати все більш ворожі кроки і ядерну загрозу з боку США і розсіяти загрозу ядерної війни, що нависла над Корейським півостровом і регіоном".

США 11 вересня мають намір винести на голосування в Радбезі ООН проект резолюції про нові санкції проти КНДР у відповідь на випробування водневої бомби, що відбулися минулого тижня. Нові обмежувальні заходи, які будуть винесені на голосування, припускають ембарго на поставки нафти Пхеньяну і заморожування активів лідера КНДР Кім Чен Ина. США також пропонують зупинити експорт текстилю з КНДР і заборонити наймання громадян цієї країни на роботу за кордоном.

Раніше у вересні КНДР запустила балістичну ракету, яка увійшла в повітряний простір Японії, а також заявила про створення міжконтинентальної ракети, здатної досягти території США.

Пхеньян також повідомляв про розробку плану ракетного удару по території поряд із Гуамом. Президент США Дональд Трамп прогнозував КНДР "дуже сумний день" у разі військової відповіді Вашингтона на загрозу з боку північнокорейської влади.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.