Іран погрожує Сполученим Штатам виходом з ядерної угоди

Новини світу / новини
1 386
0
Іран погрожує Сполученим Штатам виходом з ядерної угоди

Іран може вийти з ядерної угоди зі світовими державами "за лічені години", якщо Сполучені Штати введуть нові санкції.

Про це у вівторок повідомив президент Ірану Хасан Роухані, передає Reuters.

"Якщо Америка має намір повернутись до досвіду (введення санкцій), Іран, беззаперечно, повернеться за короткий час - не за тиждень або місяць, а за кілька годин - до умов, більш поширених, ніж було до початку переговорів", - сказав Роухані на засіданні парламенту.

Нагадаємо, 2 серпня президент США підписав закон про введення нових санкцій проти Росії, Ірану і КНДР.

Парламент Ірану у відповідь проголосував за виділення $520 млн на розробку своєї ракетної програми для боротьби з "авантюризмом" та санкціями Вашингтона.

Ядерна угода була підписана у Відні 14 липня 2015 року між Іраном, групою 5+1 (п'ятьма постійними членами Ради Безпеки ООН: США, Росією, Китаєм, Францією, Великобританією, а також Німеччиною) та ЄС щодо ядерної програми Ірану.

Перемовини між Іраном та 5+1 почалися в 2006 році, головною метою було отримати гарантії, що Іран не зможе виробляти ядерну зброю, проте має право збагачувати ядерне паливо для використання у цивільних цілях.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим