Влада Грузії розцінила плани Путіна відвідати Абхазію як продовження окупації

Новини світу / новини
1 112
0
Влада Грузії розцінила плани Путіна відвідати Абхазію як продовження окупації

Наміри президента Росії Володимира Путіна відвідати окуповану Абхазію є провокацією і спробою фактичної анексії, заявив державний міністр з питань примирення і громадянської рівності Грузії Кетеван Ціхелашвілі.

"Мають місце провокаційні дії. Цей візит, напевно, слід розглядати в цьому ранзі. Це вписується в загальну картину - це триваюча провокація", - сказав він, передає Грузія Online.

За словами міністра, візит Путіна до Абхазії - це спроба фактичної анексії з боку Росії, і влада Грузії повинна припинити будь-яку провокацію.

Нагадаємо, що за даними ЗМІ, президент РФ Володимир Путін має намір відвідати окуповану Абхазію. Візит запланований на дату початку російського вторгнення на територію Грузії - 8 серпня.

8 серпня 2008 року російські війська вторглися на територію грузинського регіону Південна Осетія. Після п'ятиденних бойових дій Росія визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують