КНДР запустила ракету з підводного човна

Новини світу / новини
938
0
КНДР запустила ракету з підводного човна

Військові США виявили "надзвичайно підозрілі і безпрецедентні рівні" активності підводного човна КНДР і вважають, що Пхеньян міг провести холодний пуск ракети, повідомляє телеканал CNN, передає УНН.

Зазначається, що для холодного пуску ракети використовується пар, який під високим тиском виводить ракету з пускового контейнера в повітря. Це відбувається до того, як заводяться її двигуни, щоб запобігти пошкодженню підводного човна, яка запускає ракету.Як повідомляє телеканал, за даними США, випробування ракети було проведено на верфі Sinpo в неділю 30 липня.

Нагадаємо, США попереджають, що готові застосувати військову силу проти КНДР, якщо це буде необхідно для припинення її ядерної програми, однак вважають за краще глобальні дипломатичні дії щодо Пхеньяна.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
17 699
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 296
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 571
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 197
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 145
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 972
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 923
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 786
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 487
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
2 460