У Росії співробітник торгового центру загинув, намагаючись зупинити атракціон

Новини світу / новини
1 280
0
У Росії співробітник торгового центру загинув, намагаючись зупинити атракціон

В російській Рязані загинув співробітник торгового центру, що обслуговує дитячий атракціон. Це сталося в неділю, 16 липня, близько 13.00 у місцевому торговому центрі "Прем'єр".

Про інцидент повідомляє місцеве видання "Pro Город".

Мова йде про атракціоні "Сальто-коральто", на якому ритмічно опускається і піднімається сидіння. Під час роботи атракціон заклинило під кутом, і він почав опускатися.

Діти і їх батьки почали кричати, 23-річний співробітник центру спробував швидше зупинити атракціон, але в цей момент механізм різко опустився й притиснув хлопця. Від отриманих травм він загинув на місці.

"Я почув гучні крики, вибіг з-за стійки і побіг до атракціону. Побачив, що діти затиснуті кріпленням і почав намагатися їх звільняти. Навколо були батьки, жінки кричали. Це була справжня паніка", - розповів один з очевидців.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався