Слідком засекретив справу щодо крадіжок на будівництві резиденції Путіна - ЗМІ

Новини світу / новини
1 202
0
Слідком засекретив справу щодо крадіжок на будівництві резиденції Путіна - ЗМІ

Слідчий комітет присвоїв гриф Цілком таємно кримінальній справі про шахрайство на будівництві в резиденції президента Росії в Підмосковному Ново-Огарьово, повідомляє РБК з посиланням на джерело, близьке до керівництва ФСБ.

Журналісти дізналися, що наприкінці червня адвокати фігурантів справи дали підписку про нерозголошення державної таємниці.

У розкраданнях обвинувачується керівництво компанії Атекс Андрій Камінов та

За словами захисника Руслана Коблева, у адвоката головного фігуранта справи Камінова підписку поки не брали, однак всі інші адвокати вже це підписали угоду про нерозголошення.

"Але, мабуть, візьмуть, оскільки СКР останнім часом намагається засекретити все, що погано лежить. Ми до цього критично ставимося", - сказав Коблев.

Він вважає, що до держтаємниці можуть публічно відноситись відомості про номенклатуру держконтрактів, які згадуються в справі, а також технічні завдання до них.

Слідком же засекретив справу на підставі того, що мова йде про президентську резиденцію.

Так, Камінову слідство інкримінує участь у злочинному співтоваристві і три епізоди шахрайства (статті 210 і 159 Кримінального кодексу).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Москві затримали главу федерального державного унітарного підприємства Атэкс Федеральної служби охорони Андрія Камінова і гендиректора компанії Стройфасад Станіслава Кюнера, яких підозрюють у причетності до розкрадання понад 5,5 млрд рублів при будівництві будинку президента РФ.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 10 листопада
8 784
Герої Буковини: на війні загинув захисник Олексій Зайцев
7 774
Гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Олександр Лисенко
5 906
Чернівчан закликають провести в останню земну дорогу полеглого воїна Олександра Лисенка
5 285
«Якісно, зручно і в рази дешевше»: у Чернівцях на Калинці все більше речей українського виробництва
5 003
Затори на вулиці Руській: мер розповів, що планують зробити у мікрорайоні
3 920
На Буковині вже втретє оновили графік знеструмлень: яка ситуація зі світлом сьогодні
3 750
Світла не буде майже пів доби: оновили графік відключень на Буковині на сьогодні, 9 листопада
3 476
Скільки будемо без світла: оновили графік відключень на Буковині на сьогодні
3 332
НАБУ оприлюднило частину записів у масштабній корупційній справі в енергетиці
3 057

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.