На сході Ефіопії виявили забуте "місто велетнів"

Новини світу / новини
2 027
0
На сході Ефіопії виявили забуте "місто велетнів"

На сході Ефіопії британські археологи виявили забуте місто Харлем, побудований в Х столітті до нашої ери, всередині нього виявлена мечеть XII століття.

Про це повідомляє ВВС.

Місто Харлем колись вважалося містом велетнів, а також - регіональним ремісничим і торговим центром. Ремісники міста спеціалізувалися на виготовленні біжутерії та ювелірних виробів.

"Це відкриття перевертає наше уявлення про торгівлю в цій забутій археологами частині Ефіопії", - говорять вчені.

Раніше про місцевість, де знайшли місто, ходили перекази про те, що там мешкають гіганти, через будівлі, побудовані з великих кам'яних блоків.

У заяві команди археологів говориться, що вони планують провести аналіз приблизно 300 тіл з місцевого кладовища, щоб дізнатися, що їли захоронені в давнину люди. Розкопки продовжаться в наступному році.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.