Чотири футбольні клуби готові викласти за Роналду 180 мільйонів євро

Новини світу / новини / спорт
1 781
0
Чотири футбольні клуби готові викласти за Роналду 180 мільйонів євро

Англійський "Манчестер Юнайтед", французький ПСЖ, "Монако" і неназваний китайський клуб запропонували за нападника мадридського "Реала" Кріштіану Роналду 180 млн євро.

Про це у новому випуску повідомляє видання A Bola.

Якщо "Реал" піде на угоду, трансфер Роналду знову стане найдорожчим в історії.

Проте раніше президент "Реала" Флорентіно Перес вже відмовлявся виставляти на трансфер Роналду і за 200 млн євро.

Чинний контракт Роналду з "вершковими" в силі до літа 2021 року.

Роналду перейшов в "Реал" з " МЮ " влітку 2009 року за 94 млн євро.

Цей трансфер залишався рекордним до покупки мадридським клубом Гарета Бейла в 2013 році за 101 млн євро.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.