Міністр у справах Brexit Девід Девіс заявив, що Велика Британія може відмовитися від переговорів щодо виходу зі складу Євросоюзу через зміну вимог.
Він зазначив, що Євросоюз буде вимагати від Великої Британії 100 мільярдів євро за вихід зі складу союзу, передає The Sunday Times.
Девіс заявив, що Британія не збирається платити цю суму, а готова виділити стільки коштів, скільки передбачено законом.
Раніше ЗМІ повідомили, що 19 червня почнуться переговори про вихід Великої Британії зі складу Європейського союзу.
9 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей у рамках процедури Brexit офіційно оголосила про початок виходу країни зі складу ЄС.
Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у інтерв'ю німецькому виданню Bild am Sonntag заявив, що після Вrexit ніхто з Євросоюзу не вийде, а країни будуть закохуватися в ЄС.
Під час референдуму в 2016 році за вихід Великої Британії з Європейського союзу висловився 51,9% виборців, за продовження членства в ЄС виступили 48,1% виборців.
Підписуйтесь на новини "МБ" у Facebook