У центрі Мюнхена чоловік облився бензином і влаштував самоспалення

Новини світу / новини
1 167
0
У центрі Мюнхена чоловік облився бензином і влаштував самоспалення

У Мюнхені на центральній площі Марієнплац в ніч на п'ятницю, 19 травня, чоловік вчинив акт самоспалення, повідомляє Stuttgarter Nachrichten з посиланням на поліцію.

Як розповіли в поліції, 54-річний чоловік вилив на себе кілька літрів бензину, а потім підпалив.

Випадкові перехожі виявили його лежачим на землі і допомогли загасити полум'я. Невдовзі на місце інциденту прибула служба порятунку, чоловіка госпіталізували в опіковий центр, однак через годину він помер.

Видання зазначає, що мотиви самогубства поки не ясні. Представник поліції розповів, що на машині загиблого були виявлені написи: "З німецької землі більше ніколи не повинна початися війна" і "Амрі - це верхівка айсберга".

Підписуйтесь на новини "МБ" у Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують