Пішов з життя всесвітньо відомий фотограф

Новини світу / новини
1 572
0
Пішов з життя всесвітньо відомий фотограф

У віці 68 років помер американський фотограф Стенлі Грін.

Про це повідомив засновник міжнародного фестивалю Visa Pour l'Image Жан-Франсуа Лерой на своїй сторінці у Facebook.

"Стенлі помер. Я зустрівся з ним у 1994, і з тих пір ми були дуже близькі. Зіткнувшись з хворобою, він завжди залишався оптимістом і намагався боротися до кінця", – написав Лерой.

Як відомо, фотограф мав гепатит С, дистрофію сухожилля у руці, а також лікувався від посттравматичного стресового синдрому.

Стенлі Грін був військовим фотографом, висвітлював міжнародні конфлікти. Першим його репортажем була зйомка падіння Берлінської стіни. Також Стенлі знімав Чеченську війну, військові конфлікт в Іраку, Сомалі та Сирії.

Його знімки, з місць, де точилися військові конфлікти, часто перемагали у премії World Press Photo та інших відомих фотоконкурсах. Саме він у 80-х фотографував музикантів для The Rolling Stone і моделей для Elle і Marie Claire.

Чимало критиків та фотографів називали його знімки такими, що лякають та приголомшують і несуть потужну інформацію світу про смерть і руйнування там, де точиться війна.

Підписуйтесь на новини "МБ" у Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Конфлікт у Кіцмані: очільник Чернівецької ОВА пообіцяв навідатися і розібратися
14 787
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
11 967
«Чотири роки на відстані»: Осипенко розповів, коли перевезе родину на Буковину
11 169
Україна й Румунія будують 2 лінії електропередач: Буковина може отримати додаткове світло вже взимку
10 611
Скандальна забудова на місці "Берізки" в центрі Чернівців: мешканці створили петицію
9 845
Сильний вітер і дощі: якою буде погода завтра на Буковині
9 691
У центрі Чернівців ввечері спалахнула пожежа - що саме горіло - фото
9 409
Осипенко представив нову команду ОВА: хто за що відповідає на Буковині
9 040
У школах Чернівців поділять класи для навчання: яких уроків це стосується
5 966
«Син повернувся з пекла»: як буковинець після 3,5 років полону обійняв батька - відео
5 427