Рада Європи вимагає від Росії відновити діяльність Меджлісу

Новини світу / новини
1 648
0
Рада Європи вимагає від Росії відновити діяльність Меджлісу

Комітет міністрів Ради Європи (КМРЄ) в середу в Страсбурзі ухвалив рішення щодо ситуації Криму, в якому висунув низку вимог до свого члена, Російської Федерації.

За інформацією "Європейської правди", йдеться про комплексне рішення, деталі якого будуть оприлюднені згодом.

Про деякі положення даного рішення розповів міністр закордонних справ Павло Клімкін в дописах у власному твіттері.

Зокрема, КМРЄ вимагає від Російської Федерації відновити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Ще одна вимога – забезпечити допуск до Криму лідерів Меджлісу, яким зараз заборонений в’їзд на півострів.

Також очікується, що комісар з прав людини здійснить оцінку ситуації в Криму. Окрім цього, Рада Європи долучилася до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо Криму, схваленої в грудні минулого року, та вимагає повного її виконання.

Президент Петро Порошенко вже зробив заяву, в якій висловив задоволення через ухвалене рішення КМРЄ.

Комітет міністрів Ради Європи є виконавчим органом даної організації, що має право виносити зобов’язуючі рішення. Водночас, КМРЄ не має засобів покарання країн-членів в разі їх невиконання, окрім політичного тиску.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
25 912
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
10 806
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 054
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 169
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 120
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
4 100
В Україну насуваються сильні морози: коли чекати до -24
3 711
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 526
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 470
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 282