Чутки про синіх китів з РФ докотилися до Туманного Альбіону: у Британії попередили про "смертельні групи"

Новини світу / новини
1 993
0
Чутки про синіх китів з РФ докотилися до Туманного Альбіону: у Британії попередили про "смертельні групи"

Британська поліція попередила батьків школярів про виникла в Росії грі "синій кит", в якій підлітків схиляють до самогубства. За даними Бі-бі-сі, попередження отримали школи у графствах Хартфордшир та Ессекс.

Так, поліція Хартфордшира радить батькам "проявляти пильність і контролювати використання дітьми інтернету", пише РБК.

Водночас правоохоронці відзначають, що не має даних, чи існує в реальності така гра і чи встигла вона дістатися до Великобританії.

"Немає жодних доказів, що в нашій школі існує проблема "синього кита", але ми вважаємо, що краще тримати батьків та опікунів в курсі. Ми зобов'язані дбати про нашу молодь", - заявив заступник директора школи в Базилдоні (графство Ессекс).

Гра "Синій кит" і так звані " групи смерті" стали активно обговорюватися в Росії після розслідування "Нової газети", яке вийшло в травні 2016 року. Автор публікації Галина Мурсалієва стверджувала, що в соціальних мережах існують спільноти, адміністратори яких схиляють неповнолітніх до суїциду.

За даними видання, з листопада 2015-го по квітень 2016-го самогубство вчинили 130 підлітків, що перебували в таких групах. Пізніше з'явилася інформація про жертви "синіх китів" в Україні.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: