Вівторок, 08 липня 2025

У Таїланді чоловік транслював у Facebook вбивство доньки та самогубство

Новини світу / новини
2 273
0
У Таїланді чоловік транслював у Facebook вбивство доньки та самогубство

Громадянин Таїланду під час прямого ефіру на Facebook вбив власну дочку і покінчив життя самогубством.

Соцмережа видалила запис і попросила у родини чоловіка вибачення у зв'язку з "огидним" інцидентом, передає ВВС.

Як повідомляє тайська поліція, 21-річний чоловік перебував у занедбаному готелі на острові Пхукет. Його родичі побачили трансляцію і повідомили в поліцію, проте наряди прибули на місце занадто пізно, щоб врятувати чоловіка чи його дочку.

Причиною вчинку чоловіка слідчі назвали проблеми в сім'ї. У вівторок родичі забрали з лікарні тіла чоловіка і доньки.

Перед тим як запис трансляції вилучили, він встиг розійтися по соцмережах і потрапити в ЗМІ. Протягом декількох годин соцмережа видалила відеозапис і попросила вибачення.

"Це жахливий інцидент і ми співчуваємо родині жертви. На Facebook абсолютно точно немає місця таким матеріалам, цей матеріал видалено", - говорилося в заяві адміністрації соцмережі.

Ролик завантажили і на YouTube, проте співробітники ВВС повідомили про це адміністрації сайту і через кілька хвилин ролик був видалений. Його встигли подивитися близько двох тисяч осіб.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Гроза, град, сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
10 242
У Чернівцях у річці Прут втопився 22-річний хлопець
8 975
"Це могло мене вбити": у Чернівцях величезна гілка впала на авто з відомим науковцем - відео
8 068
Спіймали чоловіка, який кілька місяців "мінував" школи у Чернівцях: ким він виявився
5 592
Злива, гроза, буревій, град: Буковину накрила негода
4 421
Стало відомо про загибель воїна із Буковини Андрія Кирстюка
4 140
Пошкоджені будинки та повалені дерева: на Буковині через негоду понад 32 тисячі людей залишилися без світла
4 071
Світла не буде півтора години: у Чернівцях через аварійну ситуацію запровадили відключення
3 829
Востаннє ремонтували пів століття тому: на Буковині відновлюють важливий міст - фото
3 641
У Чернівцях ожила «Трояндова легенда»: в центрі міста проводять нову театралізовану виставу
3 354