У ЄС обговорять міграційні ризики пов’язані із введенням безвізу з Україною

Новини світу / новини
1 176
0
У ЄС обговорять міграційні ризики пов’язані із введенням безвізу з Україною

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін сподівається, що Європейський Союз погодить вже в цьому місяці механізм реагування на міграційні ризики, які можуть виникати у зв'язку з введенням безвізового режиму.

Про це він заявив журналістам після засідання уряду.

"Питання полягає тільки в тому, що зараз Європейський парламент спільно з Європейською Радою повинен узгодити механізм реагування на міграційні ризики. Ця дискусія триває, в основному не в плані суті, а в плані розподілу повноважень... Ми дуже сподіваємося, що цей механізм буде узгоджений в цьому місяці", - сказав Клімкін.

Нагадаємо, 20 квітня Європейська комісія запропонувала Європарламенту і Ради Європейського Союзу скасувати візи для громадян України. Ця пропозиція стала наслідком позитивної оцінки, наданою Єврокомісією в грудні минулого року.

В ній, зокрема, міститься підтвердження того, що Україна вдало виконала всі критерії в рамках Плану дій щодо візової лібералізації. 5 вересня учасники засідання Комітету Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ не надали жодних заперечень до доповіддю про надання Україні безвізового режиму.

13 вересня президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що Україна в жовтні отримає безвізовий режим з Євросоюзом.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
9 628
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
6 986
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
5 911
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
5 834
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
5 076
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 051
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
4 536
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
3 830
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
3 069
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
2 738


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.