У Німеччині хочуть заборонити паранджу - більшість "за"

Новини світу / новини
1 479
0
У Німеччині хочуть заборонити паранджу - більшість "за"

Переважна кількість громадян Німеччини підтримують заборону жіночого одягу, який повністю закриває обличчя.

Про це з посиланням на дані соціологічного опитування ARD-Deutschland Trend пише Deutsche Welle.

Так, результати дослідження засвідчили, що 81% респондентів вважають, що носіння мусульманками паранджі або нікаба варто заборонити щонайменше у деяких громадських місцях.

Також соціологи підрахували, що 51% опитаних підтримують думку про те, що подібний одяг слід повністю заборонити, 30% респондентів вважають, що заборона має бути частковою, наприклад, в паранджі, нікабі варто заборонити з'являтися у державних установах або у школах. Лише 15% німців принципово виступили проти заборони такого виду одягу.

Видання нагадує, що 19 серпня цю тему обговорювали в Берліні на зустрічі глави МВС ФРН Томаса де Мезьера та земельних міністрів внутрішніх справ, що належать до партійного блоку ХДС/ХСС. За результатами зустрічі було оприлюднено декларацію, в якій консервативні політики закликали ввести заборону паранджі в "дитячих садах, школах та вищих навчальних закладах, в судах, в паспортних столах і Рагсах, а також під час перевірки документів та автомобільних інспекцій, на демонстраціях і під час дорожнього руху".

Нагадаємо, раніше канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що носіння жінками одягу, що повністю закриває обличчя, може стати перешкодою для інтеграції в німецьке суспільство.

"Європейська правда"

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Запасайтеся олією та картоплею: українців попереджають про подорожчання
12 173
«Такий сморід стояв!»: у річку на Буковині злили невідому чорну рідину - фото
3 411
З кулемета збили ракету. Як мобільні групи з Буковини нищать російські дрони й ракети
2 848
«Зробимо найбільшим в Україні»: підприємець впродовж трьох років облаштовує дитячий майданчик у Чернівцях - відео
2 687
«Закриють – село вимре»: що буде далі із малокомплектними школами на Буковині
2 682
У горах Буковини вранці зафіксували 10 градусів морозу - фото
2 559
У селі на Буковині збудують укриття зі спортзалом за 21 млн грн
2 043
Бойовому генералу з Чернівців уряд Угорщини заборонив в'їзд до країни: яка причина
1 900
«У нашій роботі поспіх дуже небезпечний»: вибухотехніки з Чернівців повернулися з ротації — відео
1 819
На Буковині на важливій трасі сталася ДТП, рух ускладнений
1 682


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.