Прапороносцем української збірної на закритті Олімпіади буде Ольга Харлан

Новини світу / новини / спорт
1 349
0
Прапороносцем української збірної на закритті Олімпіади буде Ольга Харлан

Прапороносцем команди України на закритті цьогорічних літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро буде Ольга Харлан, повідомив Національний олімпійський комітет України.

Ольга Харлан здобула на нинішніх іграх бронзову нагороду в індивідуальній першості з фехтування на шаблях, а також привела українську команду шаблісток до срібних медалей.

"Для мене це величезна честь. У мене і так був гарний настрій, а тепер важко стримати усі почуття. Я понесу прапор України! Пишаюся цим!" – сказала Харлан прес-службі Національного олімпійського комітету.

Фехтувальниця Ольга Харлан – багаторазова чемпіонка світу і Європи. Вона неодноразово визнавалася найкращою спортсменкою року в Україні, а також є рекордсменкою за визнанням найкращою спортсменкою місяця, отримавши від Національного олімпійського комітету вже 9 цих нагород.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм