Оприлюднили дату офіційної публікації звіту щодо збитого MH17

Новини світу / новини
1 729
0
Оприлюднили дату офіційної публікації звіту щодо збитого MH17

Перші офіційні результати розслідування катастрофи малайзійського Боїнга рейсу MH17 поблизу Донецька будуть оприлюднені 28 вересня.

Про це у п'ятницю заявили нідерландські прокурори, повідомляє видання The Strait Times.

"Ми проінформували родичів жертв, що 28 вересня у нас відбудеться нова зустріч, під час якої будуть розкриті результати кримінального розслідування", – заявив речник прокуратури Нідерландів Вім де Бруін.

Згідно з повідомленням, у звіті буде назвала точна модель ракети, якою збили літак.

Як відомо, у жовтні минулого року Рада безпеки Нідерландів оприлюднила звіт, згідно з яким літак був збитий комплексом "Бук" з території, підконтрольної бойовикам.

У свою чергу розслідувачі проекту Balllingcat назвали голландським слідчим імена російських військовослужбовців, які, ймовірно, доставили "Бук" на місце катастрофи.

На борту літака перебували 298 людей, всі вони загинули.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.