Президент Туреччини пообіцяв відновити смертну кару

Новини світу / новини
1 122
0
Президент Туреччини пообіцяв відновити смертну кару

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган обіцяє схвалити відновлення смертної кари, якщо таке рішення ухвалить парламент.

Про це заявив Ердоган, виступаючи на майже мільйонному провладному мітингу в найбільшому місті Туреччини – Стамбулі, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, політичні партії в парламенті поважатимуть "волю народу", якщо народ захоче повернення кари смертю.

Ердоган також пообіцяв очистити державу від усіх членів широкого громадсько-релігійного руху під духовним керівництвом проповідника Фетхуллаха Ґюлена, який живе у США і якого Анкара звинувачує в підбурюванні до спроби перевороту минулого місяця. За словами Ердогана, ця чистка відбудеться "в межах закону".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 913
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 939
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 481
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 709
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 046
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 871
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 514
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 585
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
5 366
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 335