Влада Туреччини заарештувала пілотів, які збили російський Су-24

Новини світу / новини
1 638
0
Влада Туреччини заарештувала пілотів, які збили російський Су-24

Влада Туреччини заарештувала двох турецьких пілотів, які збили в листопаді 2015 року російський бомбардувальник Су-24.

Про це повідомляє AFP з посиланням на високопоставленого турецького чиновника, пише "Українська правда"

"Два турецьких пілота, які збили російський Су-24 біля сирійського кордону, були взяті під варту", ​​- сказав співрозмовник агентства, пояснивши, що вони були затримані після спроби перевороту.

Раніше мер Анкари Ібрахім Мелих Гьокчек заявив, що в перевороті в Туреччині брав участь один з пілотів, які збили Су-24. За його словами, ця людина є учасником організації проповідника Фетхуллаха Ґюлена, який перебуває в США.

Як відомо, в листопаді 2015 року російський літак Су-24 був збитий після порушення повітряного простору Туреччини. Пілот літака загинув. У зв'язку з цим Росія ввела санкції проти Туреччини.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.