RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Євро-2016: Португалія після серії пенальті долає Польщу

У Марселі завершився перший чвертьфінальний матч чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Португалії обіграла команду Польщі - 1:1 (5:3).

Доля матчу була вирішена в серії пенальті.

Перед початком гри фаворитом вважалася збірна Португалії і тим більш несподіваним виявився початок гри.

На 2-й хвилині Грошицкі пройшов по лівому флангу і виклав м'яч на 11-метрову позначку Роберту Левандовські, який пробив точно в кут воріт - 1:0.

Втім, португальці не стали панікувати, повільно але вірно перехопили ініціативу в свої руки і ще до кінця першого тайму зрівняли рахунок.

На 33-й хвилині 18-річний Ренату Санчеш підхопив м'яч біля штрафного, підробив і пробив, Криховяк невдало підставився ногу і м'яч рикошетом влетів у ворота впритул зі стійкою воріт - воротар поляків Фабіанскі ледь не дотягнувся до м'яча.

У другому таймі команди періодично обмінювалися "уколами", а найнебезпечнішим став епізод на 85-й хвилині коли один на один з воротарем вийшов лідер португальців кріштіану Роналду, але... не влучив по м'ячу.

У підсумку основний час матчу так і закінчився внічию. В овертаймі португальці чинили тиск на ворота суперника з самого початку, але реалізувати його так і не зуміли. У свою чергу, поляки також не використали свої можливості.

Тепер Португалія чекає на результат матчу Вельс - Бельгія, який 1 липня у Ліллі назве другого учасника півфінального поєдинку в Ліоні (6 липня).

Інша півфінальна пара, яка зіграє 7 липня в Марселі, визначиться після матчів Німеччина - Італія (2 липня, Бордо) і Франція - Ісландія (3 липня, Сен-Дені).

Нагадаємо, фінал Євро-2016 відбудеться 10 липня на "Стад де Франс" у Сен-Дені.
Редактор: Юрій Коверзнєв
1-07-2016, 00:53