У Польщі планують зрівняти зарплати заробітчан та поляків

Новини світу / новини
1 688
0
У Польщі планують зрівняти зарплати заробітчан та поляків

У Польщі працюють над зміною умов праці для іноземців.

Про це розповів заступник міністра з питань родини, праці і соціальної політики Польщі Станіслав Швед, пише "Польське радіо".

Зокрема, урядовці планують урівняти заробітні плати найманих робітників з-закордону та поляків. Нововедення набуде чинності з 1 січня 2017 року.

"Триває робота над застосуванням так званої сезонної директиви, щодо працевлаштування іноземців, і яка має бути задіяна з 1 січня 2017 року", - розповів Швед.

Сезонна директива охоплює справи прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування на сезонну роботу.

Представник відомства праці наголосив, що будуть зміни у так званих короткотермінових заявках при одночасному збереженні спрощеної форми працевлаштування і також параграф щодо однакових умов праці і зарплат.

Заступник міністра родини, праці і соціальної політики Польщі зазначив, що сезонною роботою здебільшого зацікавлені громадяни України.

Минулого року було видано 800 тисяч заявок на роботу в Польщі. Працювало півмільйона осіб. Цього ж року, до середини травня, поступило 500 тисяч заявок на працевлаштування інземців, тому до кінця року замовлень передбачається вже більше мільйона.

Польські урядовці прагнуть і в подальшому зберегти можливість іноземцям працювати у сільському господарстві, у послугах та будівництві, але щоб цей механізм був щільнішим, і умови праці прибулих були на тому ж рівні, що й у місцевих працівників.

"Ми знаємо, що при сьогоднішній системі заявок, особливо з українського боку, трапляються різні зловживання, купування таких заявок. І з польської сторони ми до кінця не знаємо чи ті особи справді прибули на роботу з України і фактично працюють, чи таке оформлення інколи використовується задля отримання візи", - наголосив віце-міністр.

Як відомо, у 2015 році заробітчани переказали в Україну більше 2,5 мільярда
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:31
У Чернівцях розкажуть про шпигунів у роки Першої світової війни
10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм