Лавров заявив, що Литва - найбільш русофобська країна НАТО

Новини світу / новини
1 864
0
Лавров заявив, що Литва - найбільш русофобська країна НАТО

На думку глави МЗС Росії Сергія Лаврова, найбільш русофобською державою НАТО є Литва.

Про це він заявив в інтерв'ю шведському виданню Dagens Nyheter, інформує "Європейська правда".

"З боку НАТО було зрозуміло, що Росія не небезпечна для країн Балтії. Але якщо їх прийняти до НАТО, вони заспокояться. І ось вони в альянсі, але спокою немає, особливо у нашого литовського сусіда", - заявив Лавров.

"Литва є найбільш агресивною русофобською країною, яка штовхає НАТО на антиросійський курс", - підкреслив він.

Щодо Латвії та Естонії Лавров назвав "вражаючим цинізмом" те, що російськомовному населенню в цих країнах був наданий статус негромадян після відновлення незалежності.

Як повідомлялося, Лавров також заявив, що Росія прийме військово-технічні заходи у разі, якщо Швеція вирішить вступити в Північноатлантичний альянс.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
12 886
У курортному селищі на Буковині сталася масштабна пожежа - фото
11 880
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 257
Синоптики попереджають про сильні заморозки на Буковині: коли знизиться температура
9 108
«Тримаємося, але люди дуже втомлені»: митець із Чернівців понад 3 роки служить у ЗСУ
8 770
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
8 726
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
7 311
«Мусимо боротися»: 53-річний директор школи з Чернівців добровольцем пішов на війну
7 193
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 911
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 320


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.