На саміті G7 обговорюватимуть ядерну зброю та ситуацію в Україні та Сирії

Новини світу / новини
1 060
0
На саміті G7 обговорюватимуть ядерну зброю та ситуацію в Україні та Сирії

Під час зустрічі в японському місті Хіросімі, яка розпочалася в неділю, 10 квітня, глави МЗС країн Великої сімки прагнуть досягнути прогресу в зменшенні кількості ядерних озброєнь у світі.

Господар зустрічі, японський міністр закордонних справ Фуміо Кішіда вже анонсував "вагоме послання з метою отримати світ без ядерної зброї" за її результатами. Серед тем, які обговорюватимуться на зустрічі, зокрема також пошук вирішення конфліктів у Сирії та Україні й боротьба з ісламістським тероризмом, інформує DW.

Той факт, що зустріч проходить у Хіросімі, є символічним. Саме на це японське місто понад 70 років тому американськими військовими була скинута атомна бомба. Відвідання меморіалу на згадку про понад 297 тисяч жертв трагедії - також у програмі зустрічі міністрів.

Напередодні зустрічі ЗМІ та політики знову підняли тему можливого повернення Росії до клубу найбільших індустріальних держав світу. Через протиправну анексію українського Криму Москву було виключено з формату Великої вісімки, через що клуб знову перетворився на G7, як це й було раніше.

Перед початком зустрічі глава німецького МЗС Франк-Вальтер Штайнмайєр заявив, що загалом волів би бачити Росію у Великій вісімці, але поки що не бачить передумов для цього - принаймні у 2016 році.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 664
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 147
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647