ЗМІ: Кремль дестабілізує ситуацію у Німеччині для усунення Меркель

Новини світу / новини
1 044
0
ЗМІ: Кремль дестабілізує ситуацію у Німеччині для усунення Меркель

Росія робить цілеспрямовані дії для дестабілізації ситуації в Німеччині з метою усунення її канцлера Ангели Меркель.

Про це з посиланням на висновки парламентського контрольного органу пише в четвер Bild.

"На секретному засіданні заступник керівника зовнішньої розвідки Гідо Мюллер і глава Федеральної служби захисту конституції Ханс-Георг Маасен поінформували членів парламентського контрольного органу бундестагу про цілеспрямовані дії Росії з дестабілізації Німеччини", - інформує таблоїд.

Керівники розвідслужб ще в середині лютого повідомили парламентарям про те, що Москва використовує свої пропагандистські методи, а також потужну російську общину у ФРН як інструменти для втручання у внутрішню політику країни і дискредитації дій керівництва Німеччини. Мюллер і Маасен вважають, що уряд Росії навмисно використовує ЗМІ країни для дискредитації Німеччини і федерального уряду.

Зокрема, увага була приділена "високому мобілізаційному потенціалу" російських німців, яких у Німеччині живе понад два мільйони. Це яскраво показав випадок зі "справою дівчинки Лізи", яка стала причиною виходу на вулиці близько 700 протестувальників проти "закордонної злочинності", що широко висвітлювався і коментувався в російських ЗМІ. Автор вважає, що "російських німців дуже легко організувати для демонстрацій з Москви", що показав ряд протестних акцій по всій країні і перед офісом канцлера. Нині відповідні органи уважно спостерігають за рядом об'єднань і організацій російських німців, а також окремими представниками земляцтва німців з Росії.

ЗМІ, зокрема Huffington Post, також нагадують, що минулими вихідними глава центру комунікації НАТО в Латвії Яніс Сартс попередив про втручання Росії в німецьку політику, заявивши, що "Росія будує мережу, яку може контролювати". Сартс вважає, що Москва може скористатися нею в Німеччині, де за допомогою проблеми з біженцями "найсерйознішим чином підірвала політичні процеси" і намагається створити динаміку, яка призведе до політичних змін у країні. "Росія перевіряє, чи зможе вона здійснити зміни на чолі уряду в такій великій і стабільній країні", - сказав Сартс. Іншими словами, Росія хоче скинути Ангелу Меркель, робить висновок журналіст.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 539
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
13 096
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 750
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 518
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 693
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 394
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 098
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 956
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 814
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 754