У Москві затримали жінку, яка прийшла у метро з відрубаною дитячою головою

Новини світу / новини
4 598
0
У Москві затримали жінку, яка прийшла у метро з відрубаною дитячою головою

У Москві поліція оточила станцію "Жовтневе поле" через жінку, яка прийшла до метро з закривавленою головою дитини і почала кричати "Алах Акбар".

Людина була одягнена повністю в чорне, у зв'язку з чим перехожим спочатку було важко сказати, чоловік це чи жінка. Зараз на місці перебуває поліція, машина швидкої допомоги, а також машина Слідчого комітету, передає РБК.

За інформацією агентства "Москва", за підозрою у вбивстві дитини затримана няня.

"В районі метро "Жовтневе поле" за підозрою у вбивстві дитини затримана її няня", - сказала представник ГСУ СК по Москві Юлія Іванова.

Раніше в понеділок стало відомо, що у згорілій московській квартирі знайшли дитину з відрубаною головою. Це сталося на проспекті Народного Ополчення, який проходить повз метро "Жовтневе поле".

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.