Сполучені Штати ввели нові санкції проти Ірану

Новини світу / новини
1 369
0
Сполучені Штати ввели нові санкції проти Ірану

США ввели санкції щодо низки фізичних осіб і організацій, пов'язаних з ракетною програмою Ірану.

Відповідну заяву розміщено на сайті Мінфіну США, передає РБК.

В американський санкційний список потрапили 11 компаній і приватних осіб, пов'язаних з програмою випробування іранських балістичних ракет.

Наголошується, що санкції передбачають заборону на будь-які фінансові операції з цими особами і компаніями, їхня власність й активи в США і в американських банках повинні бути заморожені.

При цьому у списку вказані не тільки іранські підприємства. Зокрема, до чорного списку потрапили зареєстрована в Гонконзі компанія Anhui Land group З., Limited і компанії з ОАЕ Candid general trading LLC і Mabrooka trading co L. L. C.

"Програма Ірану випробування балістичних ракет становить значну загрозу для регіональної та глобальної безпеки, й Іран продовжить зазнавати міжнародних санкцій", — заявив представник Мінфіну Шубін.

Нагадаємо, вчора з Ірану зняли міжнародні санкції. Це сталося після публікації доповіді Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), в якій йдеться, що Іран виконав всі умови угоди, що передбачає заморожування його ядерної програми.

Домовленостей між Іраном і "шісткою" (США, Великобританія, Франція, Німеччина, Росія і Китай) було досягнуто влітку 2015 року. Згідно з ними, Тегеран відмовився розвивати свою ядерну програму в обмін на зняття міжнародних санкцій.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
14 310
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
5 160
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 780
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 857
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 749
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 729
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 499
Служив від 18 років: що відомо про загиблого воїна з Буковини Максима Костюка
2 030
Вечір вдячності захисникам: у Чернівцях на День міста виступили SHUMEI і TAYANNA
1 798
Плата за доставку газу зміниться для всіх: суми в платіжках на весь рік можна дізнатися вже зараз
1 780


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.