У Великій Британії зірвали рекордний джек-пот

Новини світу / новини
1 732
0
У Великій Британії зірвали рекордний джек-пот

Рекордний джекпот британської Національної лотереї в 66 млн фунтів (більше 95 млн доларів) поділили між собою два володарі виграшних квитків.

Про це повідомляє ВВС.

Кожен з переможців зумів вгадати шість номерів, повідомляють організатори з компанії Camelot.

Гігантський джекпот утворився після того, як протягом 14 останніх розіграшів не було виявлено жодного переможця.

Навіть з урахуванням того, що виграш буде поділений, переможці (у випадку, якщо кожен квиток був придбаний кимось поодинці) можуть стати рекордсменами в історії розіграшів британської Національної лотереї.

Як розповіли у компанії Camelot, в останні хвилини перед розіграшем джекпоту в суботу ввечері на сайті лотереї продавалося щонайменше 400 квитків на секунду.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10