У Ватикані готуються до канонізації Матері Терези

Новини світу / новини
1 474
0
У Ватикані готуються до канонізації Матері Терези

Папа Римський Франциск визнав чудо, необхідне, щоб зарахувати Матір Терезу до святих.

Мати Тереза, шанована за свою роботу з бідними в індійському місті, як очікується, буде зарахований до лику святих, яких вшановують 4 вересня в рамках оголошеного Папою ювілейного року милості, передає The Telegraph..

Архієпископ Калькутти Томас д’Суза сказав, що Ватикан визнав, що молитиви до Матері Терези в 2008 році вилікували у Бразилії хворого, котрий страждав від множинних пухлин головного мозку.

"Я був проінформований, що папа Римський Франциск визнав друге чудо Матері Терези", - зазначив архієпископ д'Суза.

Як зазначили у Ватикані, група експертів, скликана три дні тому від Конгрегації з канонізації святих, визнала чудесне зцілення Матері Терези.

Блаженна мати Тереза — католицька черниця, засновниця доброчинних місій, лауреат Нобелівської премії миру за 1979 рік. Впродовж понад сорока років допомагала злиденним, хворим і сиротам у місті Калькутта в Індії. Вона померла в 1997 році у віці 87 років.

Мати Тереза була 19 жовтня 2003 року зарахована до лику блаженних Папою Іоанном Павлом ІІ, на церемонії були присутні близько 300 тисяч паломників.

Її канонізація в Римі, як очікується, знову приверне великі натовпи.

У 2002 році Ватикан офіційно визнав чудо, котре, як говорили, сталося після її смерті, - у 1998 році вилікувалась бенгальська жінка Моніка Берса, яка страждала від пухлини в животі. Комісія встановила у Берси туберкульоз та ракову пухлину, що зцілились після молитви місіонерів місії.

Як відомо, традиційна процедура канонізації вимагає принаймні два чуда, і беатифікація у 2003 році була першим кроком до зарахування до лику святих.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
11 981
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
6 976
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 982
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 850
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 757
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 668
Осінь здивує українців: якою буде погода у вересні та коли чекати похолодання
3 514
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 396
На Буковині відремонтували проїзд через міст на важливій дорозі - фото
3 238
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
3 233