Путін підписав указ про припинення ЗВТ з Україною

Новини світу / новини
1 988
0
Путін підписав указ про припинення ЗВТ з Україною

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про припинення Росією з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі щодо України.

Документ розміщений на офіційному порталі правової інформації РФ.

"У зв'язку з винятковими обставинами, що зачіпають інтереси і економічну безпеку РФ і вимагають невідкладних заходів, постановляю:... призупинити з 1 січня 2016 року дію Договору про зону вільної торгівлі, підписаного в місті Санкт-Петербурзі 18 жовтня 2011 року щодо України", - йдеться в указі.

Указ набирає чинності з дня його підписання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тристоронні консультації України, Росії та Європейської комісії щодо застосування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом на рівні міністрів можуть відбутися до кінця цього року.

Варто додати, що, на думку прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, шансів домовитися з Україною щодо зони вільної торгівлі з Євросоюзом майже немає.

Також раніше повідомлялося, що ЄС зупинить переговори з Росією, якщо та запровадить продуктове ембарго проти України.

Як відомо, 1 грудня в Брюсселі відбулася тристороння зустріч у форматі "Україна-ЄС-Росія" з приводу імплементації ЗВТ між ЄС та Україною.

Раніше Павло Клімкін заявляв, що Росія вимагає від Києва приєднатися до торговельних обмежень проти ЄС.

Водночас від початку не зазначалося, що йдеться саме про продовольче ембарго - міністр не уточнив, про які саме торговельні обмеження йшлося під час тристоронніх переговорів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 379
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
6 613
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 109
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 051
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
2 969
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
2 895
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 770
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 744
Українцям, які почали працювати ще до 2004 року треба оновити дані, аби не втратити стаж 
2 722
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 559


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.