RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Шахтар" забив 3 м’ячі за 10 хвилин, але поступився "Реалу"

У Львові закінчився матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький "Шахтар" приймав іспанський "Реал" з Мадрида і програв з рахунком 3:4.

"Шахтар" удома поступився мадридському "Реалу" у матчі 5-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів, ледь не відігравшись наприкінці зустрічі.

Та все ж трьох м'ячів за десять хвилини не вистачило підопічним Мірчі Луческу навіть для нічиєї.

Пропустисши чотири голи до 70-ої хвилини розраховувати на позивтивний підсумок було важко.

"Помаранчево-чорні" протягом переважної більшості матчу не були схожими самі на себе. Якщо у "Мадриді" та матчі з "ПСЖ" у них було чимало моментів, і просто не щастило забити, то цього разу моментів було. У першому таймі вони жодного разу не влучили у ствір воріт, а найнебезпечнішим був удар головою Гладкого повз дальню стійку.

Реал у першій половині відзначився лише одного разу. П'ятов чомусь залишив ворота, його перекинув Бейл, а Роналду пробивав у пусту рамку. Щодо інших моментів, то або П'ятов із захисниками блокували спроби, або "вершкові" пробивали неточно.

Початок другого тайму "Шахтар" провалив. Модрич з Карвахалем довели рахунок до розгромного, а дубль Роналду на 70-й хвилині, здавалося, зняв усі питання про переможця дуелі.

Як виявилося - ні. Арбітр призначив пенальті за фол Каземіро на Тайсоні. Тейшейра пробив Касілью, після чого "Шахтар" заграв агресино, швидко та розкуто. Та і самі мадридці, очевидно, розслабилися та не очікували такого. Через шість хвилин подачу з кутового Степаненко продовжив на дальню стійку, де вільним опинився Дентіньо. А ще через п'ять хвилин Тейшейра отримав пас у районі 11-метрової позначки та без перешкод пробив у кут.

Трибуни погнали "гірників" уперед, але часу, що залишився (плюс три хвилини компенсованого) не вистачило для неймовірного камбеку. "Шахтар" програв у Львові "Реалу" 3:4, відігравши на своєму рівні лише останні 15 хвилин.

У паралельному матчі групи в шведському Мальме місцева команда програла французькому ПСЖ з розгромним рахунком 0:5.

Таким чином, в турнірній таблиці у "Реала" 13 очок, ПСЖ - 10, "Шахтаря" і "Мальме" - по 3. Українці випереджають шведів завдяки перевазі в очних зустрічах - 0:1 і 4:0.

У заключному турі "Шахтар" 8 грудня зіграє в гостях з ПСЖ. Команда заочно бореться з "Мальме" за 3-е місце в підсумковій таблиці і вихід у плей-офф другого за значущістю єврокубка - Ліги Європи.
Редактор: Юрій Коверзнєв
26-11-2015, 00:32