Банани і цитрусові знижують тиск

Новини світу / Новини
1 539
0
Банани і цитрусові знижують тиск

Дефіцит калію в раціоні призводить до підвищення тиску.

Прийнято вважати, що велика кількість солі - основна причина високого тиску. Але, як показало дослідження, дефіцит калію в раціоні теж пов'язаний з підвищеним тиском.

Так, дівчатка-підлітки, які споживали більше калію, згодом мали знижений тиск. У дослідницькій роботі брали участь 2185 дівчаток. За ними спостерігали з 9-10 років і до 19-20 років.

А ось споживання солі (натрію) саме по собі ніяк не впливало на тиск, каже Лінн Мур з Медшколи Університету Бостона.

Мабуть, споживання 3000 міліграм натрію і більше не позначається на дівчатках-підлітках, а ось споживання 2400 міліграмів калію в день і більше знижувало тиск, як систолічний, так і діастолічний.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) не рекомендує споживати в день більше 2000 міліграм натрію.

А ось про калій ВООЗ особливо нічого не говорить.

Калій можна знайти в картоплі, бананах, томатному соусі, зелених овочах, цитрусових, рибі, йогурті і знежиреному молоці.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Українцям змінили правила поїздок у потягах: що обурило пасажирів
34 923
Санаторії України, де можна підлікуватися навіть з невеликим бюджетом: перелік
15 853
Обшуки у військовому госпіталі та кадрові призначення в ОВА. Головні новини Буковини
6 569
Пів тисячі-тисяча гривень: як змінилися ціни на проїзд у межах Буковини
5 794
Жереб невблаганний: "Буковина" знову зіграє з "Динамо" в півфіналі Кубка України
5 522
Погода різко зміниться: в Україні пройдуть дощі зі снігом - чи зачепить Буковину
5 467
Хто може стати суперником "Буковини" в півфіналі Кубка України: визначились усі учасники
5 446
Суд присудив довічне ув’язнення братам з Буковини за подвійне вбивство пенсіонерів
5 160
На Буковині сьогодні відключатимуть світло: графіки знеструмлень
5 036
Ще одна гірка втрата для Буковини: унаслідок тяжких поранень помер військовий Руслан Качуляк
4 898