Обама наклав вето на проект оборонного бюджету США

Новини світу / новини
871
0
Обама наклав вето на проект оборонного бюджету США

22 жовтня президент США Барак Обама, як і очікувалося, наклав вето на проект оборонного бюджету країни на 2016 рік.

Як повідомляє прес-служба Білого дому, раніше документ був прийнятий обома палатами конгресу, однак глава держави відразу заявив, що не підпише його, оскільки текст передбачає зростання військових витрат приблизно на 90 мільярдів доларів у майбутньому фінансовому році без укладання більш широких бюджетних домовленостей між двома партіями в конгресі.

У республіканців, які контролюють обидві палати конгресу США, немає достатньої кількості голосів для того, щоб подолати вето президента.

Таким чином, після президентського вето консультації по бюджету повинні поновитися.

Законопроект серед іншого передбачав, що з 612 мільярдів доларів загальних витрат бюджету передбачається виділити 300 мільйонів доларів на надання Україні допомоги у військовій та розвідувальній сфері, включаючи зброю, боєприпаси, безпілотники, протитанкову зброю і міномети.

Чи витрачати ці кошти, і якщо так, то яким чином, повинні вирішувати спільно Пентагон і Держдепартамент США.

Раніше повідомлялося, що в проекті бюджету США на 2016 рік закладена сума у 513,5 млн дол, яка призначена для підтримки України.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Українцям змінили правила поїздок у потягах: що обурило пасажирів
34 923
Санаторії України, де можна підлікуватися навіть з невеликим бюджетом: перелік
15 853
Обшуки у військовому госпіталі та кадрові призначення в ОВА. Головні новини Буковини
6 569
Пів тисячі-тисяча гривень: як змінилися ціни на проїзд у межах Буковини
5 794
Жереб невблаганний: "Буковина" знову зіграє з "Динамо" в півфіналі Кубка України
5 522
Погода різко зміниться: в Україні пройдуть дощі зі снігом - чи зачепить Буковину
5 467
Хто може стати суперником "Буковини" в півфіналі Кубка України: визначились усі учасники
5 446
Суд присудив довічне ув’язнення братам з Буковини за подвійне вбивство пенсіонерів
5 160
На Буковині сьогодні відключатимуть світло: графіки знеструмлень
5 036
Ще одна гірка втрата для Буковини: унаслідок тяжких поранень помер військовий Руслан Качуляк
4 898