Російська армія вдарила по газових об'єктах: деталі

Війна з Росією / Новини України
602
0
Російська армія вдарила по газових об'єктах: деталі


У п’ятницю, 28 березня, російська армія атакувала обʼєкти “Нафтогазу”. Пошкоджено газовидобувні потужності. Минулося без постраждалих.

Про це повідомили в компанії “Нафтогаз”.

“Черговий обстріл – це не просто атака на нашу інфраструктуру, а спроба підірвати енергетичну стабільність країни. Наші фахівці вже працюють над ліквідацією наслідків та оцінкою пошкоджень. Відновлення розпочнеться негайно, щоб гарантувати безперебійне газопостачання”, - наголосив очільник “Групи Нафтогаз” Роман Чумак.

Зауважимо, що вже 18 комбінована атака на інфраструктуру “Нафтогазу” від початку війни, а також восьма - від початку 2025-го.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують