Росіяни 71 раз за добу обстріляли Херсонщину: п'ятеро людей загинули, 17 - поранені

Війна з Росією / новини / Новини України
720
0

За минулу добу, 23 грудня, російська армія з артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів та танків 71 раз обстріляла Херсонщину. Загинули п'ятеро людей, 17 отримали поранення.

Про це в Telegram повідомив очільник ОВА Ярослав Янушевич.



Серед поранених - шестирічна дівчинка. Її з множинними осколковими травмами доправили до лікарні. Дитина перебуває в тяжкому стані.

За даними ОВА, за добу зафіксували 36 обстрілів Херсона. Російські окупанти гатили по житлових кварталах міста. Влучили в обʼєкти критичної інфраструктури, дитсадок, школу, лікарню, магазини, завод, приватні та багатоквартирні будинки.



Нагадаємо, російські окупанти 21 грудня 60 разів обстріляли територію Херсонщини. Били з артилерії, РСЗВ, мінометів і танків.

У п’ятницю, 23 грудня, російські окупанти завдали удари по Херсону з реактивної і ствольної артилерії. Воджночас вони, ймовірно, застосували заборонені фосфорні боєприпаси.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують