Бізнес-еліта росіян хоче заміни Путіна: у розвідці розповіли про ймовірну кандидатуру

Війна з Росією / новини / Новини України
2 177
0


Представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький повідомив про те, що санкції ще не набрали свого пікового впливу на економічні показники росії.

Про це він сказав в ефірі національного телемарафону, передає 24 канал.



Разом з тим бізнес-еліта росіян, яка пов'язана з іноземним капіталом, розуміє, що путін їх веде в нікуди, тому олігархи і бізнесмени готові розглядати зміну політичного курсу.

"Щодо інформації про те, що патрушев планує свого сина на заміну Путіну, то підтвердження наразі немає. Але план ввести його у вищі ешелони влади у Патрушева є", – розповів Скібіцький.

Секретар ради безпеки росії Микола Патрушев зараз є найбільш наближеним до Володимира Путіна. Він лякає російського диктатора постійними змовами та замахами на життя, тому має найбільшу довіру від Путіна.

Патрушев є вихідцем системи КДБ, тому цілком спроможний плести інтриги у кремлі. Він також сподівається на підтримку олігархату, який постраждав через санкції за напад росії на Україну.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Запасайтеся олією та картоплею: українців попереджають про подорожчання
10 411
«Такий сморід стояв!»: у річку на Буковині злили невідому чорну рідину - фото
3 341
З кулемета збили ракету. Як мобільні групи з Буковини нищать російські дрони й ракети
2 801
«Закриють – село вимре»: що буде далі із малокомплектними школами на Буковині
2 655
У горах Буковини вранці зафіксували 10 градусів морозу - фото
2 547
«Зробимо найбільшим в Україні»: підприємець впродовж трьох років облаштовує дитячий майданчик у Чернівцях - відео
2 376
У селі на Буковині збудують укриття зі спортзалом за 21 млн грн
1 857
«У нашій роботі поспіх дуже небезпечний»: вибухотехніки з Чернівців повернулися з ротації — відео
1 816
Бойовому генералу з Чернівців уряд Угорщини заборонив в'їзд до країни: яка причина
1 718
На Буковині на важливій трасі сталася ДТП, рух ускладнений
1 677


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.