Кроликів «змітають» у зоомагазинах

суспільство / Новини Чернівців
3 754
0
Кроликів «змітають» у зоомагазинах


Символ наступного року – Білий Кролик. Тож не дивно, що цих тваринок до свят розкупили.
Наприклад, на ринку "Верхньому" минулої неділі нам не вдалося знайти жодного декоративного кролика. Багато було звичайних кролів. Продавці кажуть, що декоративних вуханів не винесли на продаж через холод.

У зоомагазині в центрі міста також не вдалося знайти жодного кролика. "До свят усіх розі­брали, – каже продавець Оксана. – Переважно хотіли білих кроликів, але, якщо не було, то брали вже будь-якого кольору. Купували і для дітей, і в подарунок для коханих. Невдовзі знову завеземо тваринок. Ціна – 150 гривень. Але може бути й таке, що підвищимо ціну, бо зараз кролики не дуже розмножуються, а за малюками потрібно ретельно доглядати, щоби вони вижили. Покупці вже заздалегідь замовили у нас кроликів, залишили номери телефонів".

В іншому зоомагазині щойно завезли з десяток білих кроленят.

– Ледве їх роздобули, – зізнається продавець Лілія. – Тваринки є лише у декількох людей у селах, причому за них просять досить високу ціну. Такого ажіотажу на кроликів вже давно не було. Це тому, що люди хочуть мати талісман наступного року. Всіх попередніх кроленят у нас просто "змели" ще до Миколая – у подарунок дітям. Ми завезли вчора тваринок, і за день уже двох купили. Ціна – 120 гривень.

Все ж продавець радить: не варто купувати кролика лише тому, що це талісман наступного року. Адже кролик не іграшка. Він потребує догляду, уваги. Його не можна постійно тримати у клітці, треба вигулювати у квартирі, спілкуватися з ним.

До речі, господарі часто приносять подарованих тваринок до обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

– Нам часто віддають декоративних кроликів, – розповідає методист центру Валентина КУЗЬМІНСЬКА. – Лише цього року принесли трьох тваринок. Одній із власниць подарували кролика на Новий рік, але їй довелося поїхати з дому на пів­року і нікому було доглядати за тваринкою, ось вона й принесла її нам. Часто приносять кроликів у надзвичайно занедбаному стані, аж шкода на них дивитися. Думаєш – і як та тваринка ще досі жива? Тому не варто дарувати кролика комусь, не запитавши, чи він тій людині потрібен.
Галина МАРКІВ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях серед репатрійованих тіл загиблих виявили тіло окупанта
31 120
Хто і коли збудував Свято-Духівський собор у Чернівцях - з історії храму
22 175
Повалений паркан замінили, а двері зняли: як виглядає Свято-Духівський собор в центрі Чернівців після конфлікту – фото
16 300
У страшній ДТП у Франції загинула також учителька із Чернівців: що про неї відомо
13 934
Неймовірний результат: школяр із Буковини склав НМТ на 200 балів із трьох предметів
8 462
До Чернівців перевезли 50 репатрійованих тіл – репортаж
6 477
На Буковині попрощаються із двома відважними захисниками
6 280
На Буковині затримали лікаря-онколога, який вимагав хабар від матері військового
6 177
Студенти і викладачі, які потрапили в ДТП у Франції, сьогодні повернулися до Чернівців
5 324
На тлі конфлікту довкола собору в центрі Чернівців єпископ Феогност звернувся до вірян
4 961