«Мені замовили такий браслет, який носив Майкл Джексон»

у номері / суспільство
6 204
0
«Мені замовили такий браслет, який носив Майкл Джексон»

Майже шість років чернівчанка Христина Давня присвятила рукоділлю. Серед робіт дівчини – прикраси із пластику, вітражі. Христина – психолог за освітою, мріє відкрити власну творчу майстерню.

А все почалося з того, що кілька років тому Христина почала відвідувати уроки макраме в одній зі шкіл, що на вулиці Руській.

Ці заняття стали поштовхом, і з часом дівчина самостійно взялася творити.

Найбільше Христині подобається плести браслети з ниток. Плести браслети вона любить у дорозі та на природі. "Сидіти на зеленій свіжій траві під деревом, слухати спів пташок... Ця атмосфера найкраще сприяє роботі", – каже вона.

Також у колекції дівчини багато прикрас із пластику – сережки, кулони.

Із матеріалами для роботи буває складно, адже в Чернівцях вибору фактично немає.

– Переважно купую все необхідне у Львові, – говорить Христина Давня. – Це місто майстрів. Там є все: кольорові нитки, основи для сережок. Крім того, це місто надихає мене. Пройдешся старовинними вуличками, і одразу з’являється багато ідей.

Ще одне захоплення Христини – вітражі. Вона бере пляшки, вази, келихи і розмальовує їх. Для цього використовує дитячі вітражні фарби. Вони досить стійкі і не вигорають.

Деякі свої роботи дівчина продає, щось виконує на замовлення.

– Роблю це, щоби мати хоч якісь гроші на матеріали, – каже дівчина. – Але це захоплення дуже тісно пов’язане з моєю душею, хоч і роблю матеріальні речі. Напевно, це і є основний задум – перетворити щось нематеріальне в матеріальне.

Деколи трапляються цікаві замовлення. Наприклад, нещодавно дівчині замовили такий браслет, який носив співак Майкл Джексон. "Мені надіслали багато фотографій. Браслет зроблено з червоних ниток і прикрашено камінцями різного кольору. Не знаю, де зможу знайти подібні, але я спробую", – каже дівчина.

На виготовлення одного замовлення потрібен час від тижня до місяця.
Дівчина хоче поєднувати своє захоплення з психологією.

– Якщо є проблеми, негативні емоції, сідаю й починаю щось виготовляти. Чомусь саме в такий період найбільше хочеться займатися творчістю, – говорить Христина. – Вироби виходять теплі і позитивні. Тобто творчий процес перетворює негативні емоції у щось хороше.
Також дівчина мріє мати свою майстерню, в якій би вона могла цілими днями творити, а за можливості і заробляти.
Яна ЯЩЕНКО

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 872
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 036
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 938
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 168
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 635
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 234
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 182
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 736
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 676
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 134


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.