В Україні запроваджують роздільне збирання сміття

у номері / суспільство
2 632
0
В Україні набуває чинності закон, яким запроваджується роздільне збирання побутового сміття. Як саме це буде виконуватися, наразі точно невідомо.

– Найближчим часом у міністерстві відбудеться нарада з цього питання, тоді й можна буде говорити конкретніше, – розповів начальник обласного управління житлово-комунального господарства Георгій ЛЕОНТІЙ. – Наразі можу лише сказати, що на виконання цього закону потрібно чимало зусиль і коштів.

Одним із найбільш проблемних питань є рівень готовності населення до такого кроку. Адже навіть якщо біля кожного будинку стоятимуть спеціальні контейнери, кожен громадянин повинен спочатку вдома розкласти сміття в кілька мішків, щоб потім кинути у відповідний контейнер. Важко буде вирішити проблему розміщення контейнерів – якщо, наприклад, у "спальному" мікрорайоні є достатньо місця для них, то розмістити чотири чи вісім контейнерів у старій частині Чернівців буде вкрай складно.

У Чернівцях уже була спроба запровадити роздільне збирання сміття – біля кількох шкіл встановили контейнери. Однак навряд чи за кілька років можна буде запровадити це масово.

Георгій Леонтій переконаний, що найкраще починати цей процес із навчальних закладів. (І. Довгань)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
Шукають майже два тижні: батьки 13-річної Еріки Руснак просять її повернутися - відео
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
Вперше за 60 років: у Чернівцях розпочнуть капремонт вулиці Головної за 200 мільйонів гривень
Гроза та заморозки вночі: на Буковині очікується різке погіршення погоди
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося
Чернівчан просять зустріти загиблого Героя Валерія Боднарюка